509 898 838
biuro@polskiereczniki.pl
biuro@polskiereczniki.pl
509 898 838
Ręczniki z logo

Ręczniki z logo

Spójna identyfikacja wizualna firmy to podstawa, aby wywrzeć na klientach pierwsze dobre wrażenie. Nic tak nie psuje odczuć klienta co do profesjonalizmu salonu kosmetycznego, jak byle jakie ręczniki niepasujące do wystroju lokalu. Tego typu drobne detale mają również ogromne znaczenie w obiektach SPA, ośrodkach wypoczynkowych oraz czterogwiazdkowych hotelach. Jako producent tekstyliów z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy wysokiej jakości ręczniki z logo firmy! Jesteśmy przekonani, że będą one świetnym nośnikiem reklamy Twojej firmy.


Ręcznik reklamowy jako idealne uzupełnienie marketingu


Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać ręczniki z własnym logo, które z pewnością sprawdzą się jako uzupełnienie wystroju lokalu. Przy prowadzeniu biznesu z branży kosmetycznej lub HoReCa, niezwykle ważne jest to, aby każdy - nawet najmniejszy szczegół - pasował do przyjętej identyfikacji wizualnej. Logo i wystrój Twojego salonu kosmetycznego są utrzymane w duchu minimalizmu? Postaw na ręcznik z logo wykonany z mikrofibry, który jest nie tylko higieniczny, ale po złożeniu w kostkę będzie też pięknie prezentował się na blacie. W Twoim ośrodku wypoczynkowym na każdym kroku można wyczuć klimat letnich wakacji? Sięgnij po ręcznik reklamowy z nadrukiem, który przypomni Twoim gościom o beztroskim urlopie!

 

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby po ręczniki z własnym logo sięgnęły również firmy działające w zupełnie innych branżach. Tego typu akcesorium z pewnością dopełni promocję lokalu i sprawdzi się jako prezent dla kontrahentów. W przeciwieństwie do innych gadżetów, ręcznik reklamowy znajduje zastosowanie wśród każdej grupy odbiorczej. Chętnie sięgają po nie zarówno sportowcy, jak i zwykli turyści. Nikt w końcu nigdy nie powiedział, że ma w dużo ręczników! Te wyroby zawsze znajdą jakieś zastosowanie w codziennym życiu - czy to do wytarcia mokrych włosów, czy też do relaksowania się na rozgrzanym piasku.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ręczników z własnym logo. Gwarantujemy również estetyczne zapakowanie naszych wyrobów w wybrany przez klienta rodzaj opakowania.
 

Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry

Szczegóły

Ręcznik z tłoczenim i/lub bordiurą

Szczegóły

Ręcznik bawełniany z tzw. tłoczeniem

Szczegóły

Ręcznik z bordiurą drukowną

Szczegóły

Ręcznik bawełniany kolorowotkany

Szczegóły

Ręczniki bawełniane z haftem

Szczegóły

Ręcznik z mikrofibra pluszowej

Szczegóły

Koc polarowy haft/grawer

Szczegóły

Ręcznik z mikrofibry KOLOR

Szczegóły

Ręcznik bawełniano-poliestrowy drukowany

Szczegóły

Ręcznik plażowy

Szczegóły